Ubezpieczenie: Erasmus, praca za granicą, długa podróż

twoja karta podróże

Jeśli tak jak ja, spędzacie za granicą każdą wolną chwilę, jeśli szykujecie się na swoją pierwszą większą wyprawę, jeśli jedziecie na Erasmusa i nie wyobrażacie sobie płacić po kilka złotych dziennie ubezpieczenia przez cały następny rok, jeśli może nie jeździcie na długo, ale za to jeździcie często, to pewnie zainteresuje was roczne ubezpieczenie turystyczne. Zapłacicie raz i macie ubezpieczenie na rok.

Co mam do wyboru?

twoja karta podróże

Twoja Karta Podróże Student. Możecie wybrać ubezpieczenie dla młodych do 28 roku życia. Świetna opcja dla uczniów, studentów, wybierających się na wymiany szkolne czy na ERASMUS-a. Cena wymiata!

 karta student

Twoja Karta Podróże Classic. To karty dla osób, które ukończyły 28 rok życia i za granicę jadę: do pracy, na dłuższe podróże, które jeżdżą na krótko, ale często.

 karta classic

Twoja Karta Podróże Sport. Karta dla wszystkich tych, którzy uprawiają sporty ekstremalne i wysokiego ryzyka. Na przykład: kolarstwo górskie, nurkowanie, surfing, sztuki walki, wspinaczka alpejska. 

karta sport

Co mi daje karta?

Najczęściej wybieramy ubezpieczenie ze względu na cenę i mamy nadzieję, że to nam starczy. Warto jednak znać przynajmniej podstawowe informacje, co dostajemy w zamian za zakup karty. April do ogółu się nie ograniczył. Wraz z kartą dostajemy (piszę „my”, bo ja też się ubezpieczyłam) dwudziestosześciostronicową książeczkę, w której dokładnie rozpisane są wszystkie punkty i sumy, jakie uzyskamy w ramach poszczególnych usług medycznych. Odsyłam was do regulaminu, a poniżej prezentuję najważniejsze punkty.

 co w karcie

To co? Zainteresowani? Zapraszam!

przycisk kup teraz

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Jedno przemyślenie na temat “Ubezpieczenie: Erasmus, praca za granicą, długa podróż”

  1. ~Magda pisze:

    Dobrze, że ten temat został poruszony, bo oferty wyjazdów są bardzo fajne, ale często martwimy się o zapewnienie bezpieczeństwa i rezygnujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>