Apulia autem: słynne Alberobello i niezwykła Matera

Apulia samochodem
location-markAlberobello i Locorotondo location-markMatera location-markCastel del Monte information-signalwięcej o Apulii

Czytacie relację, która jest drugą częścią zwiedzania Apulii samochodem. Pierwszą część, o zwiedzaniu południa Apulii i półwyspu Salento, znajdziecie tutaj.

Dnia piątego dojechałyśmy do Alberobello wieczorem, o czym mogliście przeczytać wcześniej. Zaczynamy więc od zakwaterowania.

Alborobello nocleg

sleeping-bed-silhouetteNocleg: Nie można być w Alberobello i nie spać w trulli! Typowym dla okolicy, okrągłym domku. My wynajęłyśmy mieszkanie w takim na wsi, konkretnie w Trulli Caroli. Prześliczna okolica, cudowny widok z tarasu, sympatyczny właściciel. Z ręką na sercu polecam!

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

3 przemyślenia na temat “Apulia autem: słynne Alberobello i niezwykła Matera”

  1. ~Marghe pisze:

    AlbErobello, nie Alborobello

    1. a gdzie jest błąd Marghe? Nie mogę znaleźć…

  2. Zawsze opublikować ciekawy artykuł! Wydaje się, że wyjeżdżasz z wami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>