Dlaczego jeszcze nie byłam na kursie językowym? Konkurs!

Malta szkoła językowa (4)

Za dwa tygodnie jadę na kolejne targi turystyczne. Tym razem do Rimini we Włoszech. Mieście w którym byłam już wielokrotnie i które – pomimo swojej złej sławy – bardzo lubię.

Jadę tam jako blogerka podróżnicza. Przez kilka tygodni przygotowuję ofertę, zbieram kontakty do firm i organizacji turystycznych, z którymi chcę współpracować i szykuję się do rozmów. Raz na jakiś czas łapię się za głowę i pytam samą siebie: dlaczego do diaska nie podszkolę angielskiego?

Malta szkoła językowa (1)

Ale… nie mówisz po angielsku?

Jasne że mówię! Spędzam za granicą średnio 100 dni w roku. Po angielsku rozmawiam co chwilę. Mam za sobą związki z obcokrajowcami, z którymi rozmawiałam zawsze w tym języku. Mam masę znajomych, z którymi plotkuję in English. Jednak od momentu wyjścia z liceum tak naprawdę nie szkoliłam angielskiego w szkole. Mojemu angielskiemu brakuje profesjonalizmu i akcentu. A szkoda, bo w rozmowach biznesowych by się przydały.

Malta szkoła językowa (2)

Kursy językowe na Malcie

Czymś o czym od dawna myślę jest obóz językowy. Malta jest jednym z miejsc, w którym można by go odbyć. Oficjalnym językiem na wyspie jest właśnie angielski. Przy okazji mogłabym poznać kolejną śródziemnomorską wyspę, tak bliską mojej ukochanej Sycylii, a przecież z tak różną kulturą. Pasjonują mnie ich różnice, ale i punkty wspólne. Upiekłabym dwie pieczenie na jednym ogniu.

Malta szkoła językowa (5)

Konkurs z Maltalingua

Ja sobie marzę, ale dla was mam konkrety! Szkoła językowa Maltalingua organizuje konkurs, w którym możecie wygrać dwutygodniowy kurs językowy dla dwóch osób! W tym zapewnione noclegi.

Malta szkoła językowa (1)

Zainteresowani? Też bym była ;). By wygrać wystarczy umieścić wpis na Facebooku lub Instagramie, który zobrazuje, jak bardzo chcesz wygrać kurs językowy na Malcie. Możesz wstawić zdjęcie, filmik, rysunek – im ciekawiej, tym lepiej. Zdjęcie na Insta oznacz hashtagiem #WinMaltalingua, a jeśli wybierzesz Facebooka, zamieść fotkę na Fanpage’u szkoły Maltalingua.

Malta szkoła językowa (3)

Wygrywa najbardziej kreatywny post. Oczywiście liczba lajków, udostępnień i komentarzy pod postem też jest ważna. Angażujcie więc znajomych, rodzinę i znajomych znajomych. Wszak wygrana warta świeczki!

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie Maltalingua. Do dzieła! Konkurs kończy się 30 września o północy. A potem… pakujemy się na Maltę!

Wszystkie zdjęcia należą do szkoły językowej Maltalingua.

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>