25 zdjęć, które przypominają mi o Apulii albo historia nowego obiektywu

APULIA NA 25 ZDJĘCIACH

Półtora miesiąca temu wróciłam ze zwiedzania Apulii. I – wbrew przewidywaniom – nie siadłam zaraz po powrocie do komputera i nie zaczęłam spisywać wspomnień i praktycznych info. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że to nie był bezproblemowy wyjazd. Większość wycieczki spóźniła się na samolot, zepsuł mi się obiektyw, miałyśmy przeładowany program, a na koniec wpisałam źle dane do biletu jednej z nas, przez co wracałam z nią do Lombardii pociągiem, który dodatkowo miał kilka godzin opóźnienia.

Nic dziwnego więc, że wróciłam do Polski i momentalnie odcięłam się od tego wyjazdu. Nie miałam ochoty oglądać zdjęć, pisać, wspominać, ba – nie miałam ochoty nigdzie znowu jechać.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

6 przemyśleń na temat “25 zdjęć, które przypominają mi o Apulii albo historia nowego obiektywu”

 1. ~Łukasz pisze:

  Prawie się spotkaliśmy! Trzy dni temu wróciłem z miesięcznej wyprawy po Włoszech. W Apulii spędziłem dwa tygodnie, ale w zasadzie żadne z miejsc się nie pokrywa z Twoim wyjazdem. Wygląda na to, że wspólnie i przypadkowo stworzymy wreszcie kompleksowy opis Apulii w polskim internecie :)

 2. ~Marcin pisze:

  Świetne zdjęcia. Wspaniale uchwyciłaś klimat. Pozdrawiam

 3. ~Teda pisze:

  Podobalo mi się… Piekne zdjęcia

 4. ~Dorota pisze:

  Planuję wyjazd do Bari – czy mogłaby polecic mi jakis noceg? Piękne zdjęcia – gratuluję !!

  1. Dorota, ja spałam w wynajętym mieszkaniu w centrum nowego miasta. Bardzo tani, na starówkę 10 minut. http://www.booking.com/hotel/it/al-cortile.pl.html?aid=876966

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>