W Rabce nie ma mieszkań!

doors-1037934_1280

Dom na wzgórzu

Przyjechaliśmy do Rabki pełni nadziei. Jeszcze w busie zadzwoniłam do pana Pawła. Być może naszego przyszłego landlorda. Za pół godziny byliśmy umówieni pod jego domem. Był już na miejscu. Weszliśmy.

Zobaczyliśmy przepiękne przestronne mieszkanie z tarasem wychodzącym na podwórze. Z niego rozpościerał się widok na Kotlinę Rabczańską. Unoszący się nad miasteczkiem smog znajdował się głęboko pod nami. Odetchnęłam głęboko i stwierdziłam: tak! Tu jest idealnie.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

5 przemyśleń na temat “W Rabce nie ma mieszkań!”

 1. ~Marcin pisze:

  Powodzenia w dalszych poszukiwaniach- twoja cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona :) Wielka szkoda, że od razu nie wynajęłaś tego mieszkania, które ci się na początku spodobało, no ale trudno :)

 2. Wyjdzie, że znów się nie orientuję, ale dlaczego akurat Rabka?
  Wcale się nie dziwię, że trudno tam o mieszkanie – pewnie ci co chcą wynająć wolą weekendowych turystów :)

  PS. czasami jednak trzeba słuchać kobiecej intuicji :)

 3. Rabka to świetny miejsce które bardzo miło wspominam. Z pewnością mieszkanie w otoczeniu ma swoje zalety, a koszty podane tutaj w porównaniu z tą samą sytuacją ale w dużym mieście to lekko licząc x2-3. Dlatego też warto się zastanowić czy warto przenosić się do dużego miasta gdy możemy mieszkać w takim pięknym miejscu jak Rabka-Zdrój, taniej – co w obecnych czasach i pracy zdalnej nie jest problemem :)

  1. zależy od osoby. Ja tęsknię za Krakowem ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>