Konkurs na bloga roku jak spacer po linie

Blog roku

Drodzy,

Jak co roku o tej porze zaczyna się najważniejszy konkurs w polskiej blogosferze. Konkurs na bloga roku. W konkursie jest kategoria blogów podróżniczych – i to właśnie jej się przyglądam.

Co roku się waham – walczyć czy nie walczyć?

Zagłosujesz na mnie poprzez wysłanie smsa o treści C11122 na nr 7124? Koszt smsa to 1,23 zł. Wielkie dzięki! 

Nie walczyć, bo to jest męczące. Pierwszy etap konkursu będzie trwał tydzień. To będzie 7 dni nerwowego spoglądania na wyniki. 7 dni zastanawiania się czy powinnam was prosić o głosy jeszcze raz czy może już nadwyrężam waszą cierpliwość i kolejne „zagłosuj na mnie” jest już niegodnym błaganiem. Nie walczyć, bo – powiedzmy sobie szczerze – ja nie jestem typem wyścigowca. Owszem lubię rywalizację w grze planszowej, ale organizowanie kampanii wyborczej? Wychodzić na ulicę i rozdawać kawę w kubeczkach z logiem zależnej? Obiecać, że jak na mnie zagłosujecie, to będę walczyć o tańsze bilety lotnicze? W sumie mam kilkadziesiąt książek do rozdania – to co, książka za głos?

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

4 przemyślenia na temat “Konkurs na bloga roku jak spacer po linie”

  1. szotka pisze:

    Podoba mi się, że dochód idzie na akcje charytatywną, dlatego chętnie wyślę tego smsa, a i z korzyścią dla Ciebie ;) Ja też bardzo proszę o oddanie głosu w konkursie na życzenia dla kobiet :) Będę wdzięczna, jeśli głos zostanie oddany na ten wierszyk: http://rudaslaska.com.pl/plebiscyt-odpowiedz,wybierz-najlepsze-zyczenia-na-dzien-kobiet—kaliszewska-roksana,1177645,10921.html Z przyjemnością czytam Twoje wpisy, pozdrawiam!

  2. Powodzenia, mam nadzieje, że ci się uda! Ja uważam, że jak czegoś się bardzo chce to trzeba walczyć!

  3. Powodzenia w zmaganiach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>