TripVariator – wyszukiwarka samodzielnych wakacji

Na polskim rynku internetowych usług turystycznych pojawił się nowy byt. To TripVariator – prosta wyszukiwarka wakacji.

TripVariator to dostępna w Niemczech, na Białorusi, na Ukrainie, a od grudnia 2015 roku także w Polsce, strona-wyszukiwarka, na której w prosty sposób możemy obliczyć koszty swojej indywidualnie zaplanowanej wycieczki. W wyszukiwarce wpisujemy cel naszej podróży, miasto z którego się wybieramy, datę i liczbę dni, które chcemy spędzić na wyjeździe. W odpowiedzi dostajemy najtańszy znaleziony przez system lot i – również najtańszy – nocleg.

Test strony – case study

Zobaczmy, jak to działa w praktyce. Hipotetycznie załóżmy, że 20 kwietnia chcę polecieć do Salzburga, spędzić tam 4 dni, a następnie zmienić lokalizację na Zell am See, gdzie będę kolejne 3 dni (czyli zrobić mniej więcej tę wycieczkę, na której teraz jestem).

W kreatorze podróży wpisuję: Kraków, Salzburg, 20 kwietnia, 4 dni i 1 osoba.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>