Zamiast podsumowania: Teksty na blogu, które chcieliście olać (ale ja wam nie dam!)

10 tektów, które chcieliście olać (1)

Zdaje się, że trzeba się z tym pogodzić. Rok dobiega końca. Gdy czytacie te słowa pakuję się właśnie na swój ostatni tegoroczny wyjazd – do Czech. To był bardzo, bardzo dobry rok!

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

5 przemyśleń na temat “Zamiast podsumowania: Teksty na blogu, które chcieliście olać (ale ja wam nie dam!)”

  1. Świetny pomysł z tym przypomnieniem, bo faktycznie umknęło mi kilka tekstów, a są naprawdę wartościowe i warte przeczytania. Zabieram się za tekst o Delcie Padu, bo te o Włoszech interesują mnie najbardziej. Pozdrawiam! :)

  2. ~Gadulec pisze:

    No nie! Taka byłam dumna ze swojego podsumowania roku, wchodzę do Ciebie, a tu takie piękne diagramy! I teraz mi smutno, że o nich zapomniałam! Piękny rok, rewelacja jeśli chodzi o statystyki, ale przede wszystkim o podróże i rozwój osobisty :) Cieszę się, że miałyśmy okazję się poznać w Cieszynie. Do siego roku – co by był jeszcze lepszy niż 2015!

  3. Mnostwo podrozy ciekawych, megalomanii i chwalenia sie tez sporo…

  4. ~justynides pisze:

    I ja się zabieram za nadrabianie zaległości, bo zapowiada się interesująco. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Aga! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>