Jadą w podróż poślubną dookoła świata! Dzisiaj!

Rok temu przeczytałam w internecie artykuł o tym, że para blogerów wybiera się w podróż poślubną dookoła świata. Zainteresowało mnie to głównie z jednego powodu – tydzień wcześniej napisali świetny tekst o zaręczynach w Bolonii, czyli – dobrze to wiecie – w moim ukochanym mieście. Dwa miesiące później się poznaliśmy i od tego momentu niemal codziennie rozmawiamy ze sobą w internecie. Drodzy czytelnicy, przedstawiam wam autorów bloga Tropimy przygody i ich niekończącą się podróż poślubną (never ending honeymoon).

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

2 przemyślenia na temat “Jadą w podróż poślubną dookoła świata! Dzisiaj!”

  1. Wow! W przypadku Karoliny i Bartka z „Tropimy Przygody” powiedzenie „Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia” nabiera głębszego sensu, bo nie jest tylko metaforą, ale rzeczywistością. Ta Nowa Droga w ich życiu zapowiada się wspaniale, więc życzę z całego serca wiele miłości w tej wyjątkowej podróży! :)

    1. ~Koralina pisze:

      Dziękujemy bardzo serdecznie! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>