10 najpopularniejszych momentów 2014 roku (i 5 poza szlakiem)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jest taki zwyczaj w życiu i na blogach, że jak rok się kończy, to robimy podsumowania. Czy było dobrze? Jak było dobrze? Co było źle? I pewnie najważniejsze pytanie: DLACZEGO?

Lubimy w tym liczby. I obrazki. Listy i liściki. Dlatego w tej jednej notce postanowiłam wam przybliżyć mój rok 2014. Poniżej przedstawiam 10 wydarzeń z mojego życia, w formie najczęściej czytanych przez was wpisów (w kolejności chronologicznej) i 5 które czytaliście trochę rzadziej niż miałabym nadzieję, ale które należą do moich ulubionych. Na samym dole listy znajdziecie trochę statystyk o tym ile dni w podróży, jak daleko itp. Wspomnę też o kilku planach na przyszły rok, choć jak zwykle – nie są one zamknięte na ostatni guzik.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

9 przemyśleń na temat “10 najpopularniejszych momentów 2014 roku (i 5 poza szlakiem)”

 1. Bardzo fajny rok miałaś :-)) I już realne plany na przyszły. Cudnie :-))

  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :-)

 2. italiapozaszlakiem pisze:

  Aga, piękne podsumowanie i wspaniale zaplanowany 2015! Życzę, aby udało Ci się wszystko zrealizować na 150%!

 3. Street art w Berlinie i alternatywne wycieczki są super. Sama byłam na jednej z nich i nie zamieniłabym tego na żaden zabytek czy muzeum. A Jordania to jedno z moich dziecięcych małych marzeń, podsycane przez lata przez Indianę Jonesa… ;-)

  Udanego startu w nowy rok!

 4. ~ComeAnn pisze:

  Świetny rok! Wielkie graty! :) No i plany na kolejny też zapowiadają się fantastycznie! Także życzę, żeby te zaplanowane się spełniły, a dodatkowo pojawiły się nowe! Wszystkiego najlepszego!

 5. Jestem jedną z tych dziwnych osób, które nie są fanami Berlina, za to Jordanii i Izraela już jak najbardziej tak :) Super rok Aga, świetne podsumowanie! Życzę Ci równie cudownego (albo i cudowniejszego) 2015 :)

 6. Życzymy Ci więc jednego, oby bilety do Ameryki Pd bardzo potaniały ;)

 7. Pięknie Ci minął rok. Czyli nie polecasz wyjazdów zorganizowanych?Ja jakoś nie mogę się, co do takich przełamać. Życzę powodzenia w realizowaniu nowych wyzwań i samych przyjemnych niespodzianek w 2015:)

 8. ~Ewa pisze:

  Za ten wpis o małych miasteczkach w E-R to wiesz, że bardzo Ci dziękuję ;) Dobrego 2015!

 9. ~peregrino pisze:

  Niesamowity rok .. gratuluję książek i podziwiam Twoje podróże i na pewno zajrzę bliżej kiedy będę się wybierał do Izraela i w inne miejsca .. ale fajnie z Bolonią .. moje ulubione duże miasto we Włoszech obok Werony
  życzę wielu inspirujących nowych podróży w Nowym Roku i zawsze szczęśliwych powrotów do domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>