Liebster Award – DZIĘKUJĘ!!!

Dzisiejsza notka będzie inna, niż te które piszę zazwyczaj. Stanęłam przed nie lada wyzwaniem – dostałam nominację do Liebster Award – wyróżnienia jakie jeden bloger przyznaje drugiemu w dowód uznania za „dobrze wykonaną robotę”.

A prawdziwy myk leży w tym, że nie dostałam jej od jednej osoby, a od trzech. Każda z tych osób zadała mi kilka pytań, na które chciałaby znać odpowiedź. Zachęciła również do nominowania kolejnych osób.

 

Mam z tym problem, bo nie przepadam za łańcuszkami. Z drugiej strony jestem bardzo wdzięczna za wyróżnienia. Dlatego po dłuższym namyśle postanowiłam odpowiedzieć na zadane mi pytania. W końcu powód wdzięczny, a i poznać się można trochę lepiej

 button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Jedno przemyślenie na temat “Liebster Award – DZIĘKUJĘ!!!”

  1. ~travelerka pisze:

    Nie chce nic mówić, ale zostałaś rozpracowana na czynniki pierwsze ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>