Kraina otwartych okiennic

Kraina-otwartych-okiennic (5)

No to przyszedł czas na napisanie o Krainie otwartych okiennic.

Od pierwszej notki z Podlasia minął już miesiąc. Czas poprzypominać sobie tamtejsze klimaty i napisać wam na ten temat więcej. Oglądam zdjęcia, wybieram te do wywołania, inne które znajdą się na Pintereście i czytam foldery o tych urokliwych miejscach na końcu Polski.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

5 przemyśleń na temat “Kraina otwartych okiennic”

 1. Podlasie jest magiczne. Dobrze dla tego regionu, ze staje sie tez coraz bardziej popularne. Niezbyt dobrze dla magii tego miejsca. Miejmy nadzieje, ze jeszcze sporo wody w Wisle uplynie zanim te miejsca stana sie super popularne wsrod turystow :).

  Pozdrawiamy,
  Kasia i Marek z aguadecoco.pl

 2. ~kami pisze:

  odkąd odkryłam Podlasie nie tak dawno temu to miejsce mi się bardzo marzy! Ale pojade tam niedługo na pewno, tym bardziej jak tak zachęciłaś mnie tym postem! :)

  1. ~Agnieszka pisze:

   Wszystko świetnie tylko wieś ma nazwę Kaniuki, a nie Kanuki ;) Pozdrawiam autorkę;)

   1. o, dziękuję – poprawiam

 3. ~Podlaski Szlak Bociani pisze:

  Kraina Otwartych Okiennic jest część najdłuższego szlaku w województwie podlaskim: Podlaskiego Szlaku Bocianiego. Będąc na szlaku warto zobaczyć np. Europejską Wioskę Bocianią w Pentowie, Twierdzę Osowiec, czy Klasztor Pokamedulski pięknie ulokowany koło jeziora Wigry. Informacje o atrakcjach znajdują się na stronie bocian.podlaskieit.pl. Strona zawiera też szereg informacji praktycznych, informacje o noclegach, gastronomii, propozycje gotowych wycieczek. Serdecznie zapraszamy na szlak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>