2. urodziny bloga albo Lista Podróżniczych Przebojów Agnieszki

„Cześć,
W ramach przygotowań do podróży, przyszedł czas również na ten krok. Założenie bloga. Postaram się na nim w miarę regularnie opisywać doświadczenia mojej ponadmiesięcznej wyprawy do Azji wschodniej i południowo-wschodniej.”

 

Te słowa napisałam dokładnie dwa lata temu. Tamtą wycieczkę uważam za przełomową w moim podróżowaniu. Zawsze dużo jeździłam, ale od Azji właściwie nie rozpakowywuję plecaka, a w drodze jestem więcej czasu niż w domu.

Podsumowania roku zazwyczaj robię w grudniu. A dzisiaj postanowiłam zacząć nową serię: Lista Podróżniczych Przebojów Agnieszki.

W zwięzły sposób opowiem wam o 10 najwspanialszych miejscach, które odwiedziłam w przeciągu ostatnich dwóch lat. Wy potraktujcie to proszę, jako inspirację. A sobie życzę by za rok ta lista zrobiła się zupełnie inna.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

6 przemyśleń na temat “2. urodziny bloga albo Lista Podróżniczych Przebojów Agnieszki”

 1. ~Marcin pisze:

  Wszystkiego najlepszego. Fajna, zróżnicowana lista (niesztampowa) Kolejnych 2 lat i 100% do góry :)

 2. ~Kasia pisze:

  Świetna lista :) Chciałabym żeby kilka z tych miejsc znalazło się też kiedyś na mojej liście :)

  1. z tego co się orientuję, to kilka już jest, prawda ;)

 3. A.M. pisze:

  Przede wszystkim moje serdeczne gratulacje z powodu kolejnych urodzin bloga. To świetne uczucie i daje niesamowitego kopa motywacyjnego.
  Dużo się Pani nazwiedzała, fajnie! Bardzo ciekawe i dobre zdjęcia. Gratulacje!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://www.szeptyduszy.blog.onet.pl

 4. ~kami pisze:

  great minds think alike ;) zdecydowana większość tych miejsc albo już się do mojej czołówki zalicza, albo jest w czołówce miejsc do odwiedzenia :)

 5. ~travelerka pisze:

  Pola herbaty wyglądają cudownie :) Twierdzić, że są na mojej liście to za mało :) Ja MUSZĘ je zobaczyć :) W tym roku odwiedziłam za Wielki Mur Chiński i stwierdzam, że jest to jedna z najbardziej niesamowitych budowli jakie widziałam :) Żałuję tylko, że byłam tam wczesną wiosną i nie było tak cudownie zielono jak na Twoim zdjęciu.

  Pozdrawiam serdecznie i gratuluję drugiego roczku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>