Prywaty i zapowiedzi

ja w kole

Dzisiaj totalnie inaczej niż zazwyczaj. Nie robię żadnego top 5, nie piszę o pięknie Italii, nie wrzucam zdjęć i nie recenzuję hoteli. Dzisiaj po prostu napiszę wam co nowego. U mnie i na blogu.

Po pierwsze, co w eterze.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

5 przemyśleń na temat “Prywaty i zapowiedzi”

 1. ~Evi Ta pisze:

  Dopiero co wróciłam z Sycylii (było bosko!), ale z przyjemnością zanabędę Twój przewodnik przez drugą wyprawą, wszak nie zobaczyłam jeszcze wszystkiego :)

 2. ~Marta pisze:

  mhmmm… zaintrygowałaś mnie swoim LOVE story i to w wydaniu podróżniczym :) uwielbiam takie historie, dlatego mam nadzieje, że uda się Tobie zrealizować nowy cykl :) pozdrawiam!

  1. no mam z nim problemy: historia cudowna, ale w końcu bloga czyta rodzina, bliscy znajomi, dawni nauczyciele (!), no a w końcu: obecny chłopak. Myślę o tych wszystkich pisarzach, którzy napisali swoją autobiografię i stwierdzam, że nie mieli łatwo.

 3. ~Marta pisze:

  Świetnie, że piszesz przewodnik. Gratulacje! Chętnie się z nim zapoznam, gdyż na Sycylię bardzo bym chciała pojechać. :)

 4. Super! W czwartek o 11 na Onecie, będziemy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>