Słynne Syrakuzy w kilku odsłonach

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Coraz was tu więcej. Każdego dnia przybywacie czytając o Gruzji, Sycylii i innych miejscach, do których wyraźnie wybieracie się na wakacje. Mam nadzieję, że znajdujecie tu motywujące rady i potrzebne informacje. Dla tych sycylijskich rada od razu: będąc na wyspie, nie zapomnijcie o Syrakuzach!

Syrakuzy to miasto, na które trzeba poświęcić co najmniej dwa dni, a spokojnie można tu spędzić nawet tydzień. Dużo się o nim mówi, jest często polecane, sprawia wrażenie dość wielkomiejskiego, choć aż tak duże nie jest. Zabytków za to posiada od groma! Historię, niesamowitą.

Jedziesz na Sycylię? Na pewno szukasz sprawdzonych noclegów. Tu znajdziesz recenzje wszystkich odwiedzonych przeze mnie miejsc. Klik!

button_czytaj-wiecej

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>