Rezerwat dello Zingaro i zapowiedź wydania książki :)

sycylia co zobaczyć zwiedzanie (2)

Kilka dni temu koleżanka wysłała mi link z ofertą pisania przewodników dla jednego wydawnictwa. Pomailowałam trochę, napisałam próbkę i stało się :). Próbny tekst został przyjęty i piszę przewodnik. Po czym? Oczywiście po Zachodniej Sycylii.

Z tego powodu intensywnie myślę o wybraniu się tam jeszcze raz w maju i przejechaniu tych miejsc, których jeszcze nie widziałam. Być może tak zrobię, a może nie. Póki co morduję klawisze klawiatury i piję litry kawy, a rodzice na mnie krzyczą, że przecież są święta.

Bo wiecie? Od dziecka mówiłam, że jak będę dorosła, to zostanę pisarką. Co prawda zawsze myślałam o fikcji, ale cóż – zacznijmy od użytkowej prozy przewodnikowej.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

2 przemyślenia na temat “Rezerwat dello Zingaro i zapowiedź wydania książki :)”

 1. ~Jula pisze:

  Piszesz przewodnik po Sycylii, tak? Już nie mogę się doczekać, kiedy wpadnie w moje ręce.
  Zingaro na Twoich zdjęciach wygląda dziewiczo. Myślę, że mogłoby mi się tam spodobać.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Zależna pisze:

   Konkretnie po Trapani i Zachodniej Sycylii. Dzięki za miłe słowa. Pozytywny odzew sprawia, że chce mi się pisać tym bardziej (choć i tak jestem super wkręcona)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>