Share Week 2014 czyli co polecam w blogosferze światowej

Postanowiłam przyłączyć się do inicjatywy Andrzeja Tucholskiego z jestKultura i dzisiejszą notkę poświęcić czytanym przeze mnie miejscom. Przyznaję, że będzie to dla mnie dość problematyczne. Czytam głównie blogi zagraniczne i niewiele znam się na polskiej blogosferze. Naszych rodzimych autorów zazwyczaj „używam” wtedy gdy gdzieś jadę. Wtedy siadam i czytam te teksty, które dotyczą interesującego mnie regionu.

button_czytaj-wiecej

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

3 przemyślenia na temat “Share Week 2014 czyli co polecam w blogosferze światowej”

 1. ~Jakub pisze:

  Śledzę Twój blog od zeszłego roku, jestem tutaj co kilka dni. Zawsze było coś ciekawego, zdjęcia, interesujące artykuły etc. Jednak od dłuższego czasu wieje tutaj straszną nudą, a kolejne aktualizacje to odgrzewanie starego kotleta. Czy tak już teraz będzie czy to tylko taki „sezon ogórkowy”?
  Pozdrawiam serdecznie

 2. ~Zależna pisze:

  No głównym problemem jest chyba to, że od dwóch tygodni nie dodałam nowego tekstu. Do tej pory nigdy nie było takiej przerwy. Biję się za to w pierś, a wynika to głównie z braku czasu. Co ciekawe dokładnie w tym momencie piszę notkę na ten temat ;)

  Martwi mnie natomiast, że widzisz w ostatnich tekstach odgrzewanie kotleta. To źle, bo sama tego nie zauważyłam. Do zastanowienia się.
  Mam listę tekstów do napisania. Kilka zupełnie nieopisanych doświadczeń i wypadów krótszych lub dłuższych. Mam nadzieję, że będą ok.

 3. ~Jakub pisze:

  Okay, to czekam w takim razie na kolejne teksty no i oczywiście nowe wycieczki i relacji z nich :)
  Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>