Trapani SOS

saliny Trapani

Trafiliście na tego bloga w poszukiwaniu informacji o Sycylii, a zwłaszcza o Trapani i okolicach?

I dobrze trafiliście. Spędziłam w Trapani prawie trzy miesiące i poznałam go pod kontem zarówno turystycznym, jak i życia codziennego. Owocem pobytu są notki na tym blogu (dostępne tutaj) i przewodnik turystyczny po Trapani i zachodniej Sycylii, który napisałam i który zamówicie bezpośrednio z bloga.

Ale to nie wszystko. Współpracowałam i współpracuję nadal z kilkoma biurami turystycznymi oraz właścicielami pensjonatów i mieszkań na wynajem. Byłam w wielu z nich, poznałam wiele osób z branży turystycznej i zdecydowanie mogę wam polecić kilka cudownym pokojów, tak dla studentów (od 20 euro za noc) jak i dla par, i rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcecie mieszkać w żywym centrum miasta czy w cichej wiosce na Wyspach Egadzkich, zawsze pomogę wam znaleźć coś dla w sam raz dla was.

button_czytaj-wiecej

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>