Armenia – trasa wycieczki

Armenia

TRASA

Wjechałyśmy do Armeni od strony Tbilisi i spędziłyśmy jeden dzień w Diliżanie i zwiedzając okoliczne cerkwie. Następnie przejechałyśmy nad jezioro Sewan, gdzie zaliczyłyśmy kolejne, pięknie położone cerkwie. Dalej do Erywania na dwa dni i z powrotem do Gruzji. Tu uwaga. Jechałyśmy do Turcji, ale granica między Armenią i Turcją niezmiennie pozostaje zamknięta.

button_czytaj-wiecej

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Jedno przemyślenie na temat “Armenia – trasa wycieczki”

  1. Przemieszczanie się marszrutkami to naprawdę ciekawe doświadczenie. Na całe szczęście ludzie w Gruzji i Armenii są bardzo serdeczni i pomocni.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>