O tym jak Paula zgubiła aparat i niemal poznała mężczyznę swojego życia, co doprowadziło nas do obozu dla syryjskich uchodźców

P1010093

Diyarbakir było kolejnym celem na naszej mapie podróży. Jednak zanim stanęłyśmy na wylotówce, postanowiłyśmy zaliczyć jeszcze jedną atrakcję okolic Mardin. Był to klasztor Deyrulzafaran, o którym pisałam już tutaj.

Nie wspomniałam jednak, że klasztor znajduje się w odległości jakichś 10 kilometrów od Mardin. Żeby tam się dostać, złapanie stopa było aż nazbyt oczywiste.

Zatrzymał się dla nas młody mężczyzna, pracujący w instytucji promującej sport wśród młodzieży. Dowiózł nas na miejsce, choć wcale tam nie zmierzał. Przeprosił nas, że z nami tam nie zostanie, życzył udanego dnia i wyjechał.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

2 przemyślenia na temat “O tym jak Paula zgubiła aparat i niemal poznała mężczyznę swojego życia, co doprowadziło nas do obozu dla syryjskich uchodźców”

  1. Haloooo! Co to za zakończenie? :D Spodziewałam się jakichś uniesień, a tu tylko „do następnego razu” ?! no klękajcie narody! :D

    żartuję ;) dowiedziałaś się czegoś więcej o uchodźcach? jak im się żyje w tym obozie, oprócz tego, że jest ciasno? Turcy im jakoś pomagają? Co dalej z nimi będzie?

  2. ewa.kisza pisze:

    Piękne zdjęcia, obrazują i uzupełniają wspaniale tekst. Ale … brakije mi na nich Was, Ciebie, Pauliny, Johna. Podziwiam, dziekuję, ale mam niedosyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>