O tym, że przynudzam

azja odwiedzone miejsca

Ostatnio słyszałam kilka uwag na temat bloga. Tutaj przyjaciółka się upomniała, że dawno nie było nic nowego, tu znowu inny znajomy kąśliwie zauważył, że chyba mi się odechciewa. Do tego te zaległości – powiedzmy to otwarcie: w Armenii byłam jakiś czas temu. Dzielenie się z wami tym, co się u mnie dzieje, z informacją bieżącą niewiele ma wspólnego. A przecież Internet podobno ma być medium błyskawicznym. Podobno ma ma mówić o tym co tu i teraz.

button_czytaj-wiecej

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

4 przemyślenia na temat “O tym, że przynudzam”

 1. Arya pisze:

  Cudowny blog! I pozazdrościć trybu życia. Takie podróże po świecie jak narazie pozostają u mnie jedynie w formie marzeń. Dodałam się do lajków, będę z blogiem na bieżąco :) Pozdrawiam!!

 2. ~Pola pisze:

  Hmm… tak sobię myślę, że podróżowanie z prowadzeniem bloga na bieżąco musi się wykluczać, ale piszesz albo poznajesz świat. Też nie potrafię tego połączyć ;) My poczekamy chwilę, ciesz się podróżą!

  1. ~Zależna pisze:

   Tylko że ja przez najbliższe kilka miesięcy nie planuję wracać…

   1. ~Pola pisze:

    Tym lepiej dla Ciebie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>