Subiektywne top 5 Gruzji wg Pauli M.

Kazbegi krowy

Koniec tego dobrego. Koniec Gruzji. Wakacje znowu nie trwają całe życie, a i plany na kolejne tygodnie podróży poganiają. Po kilku tygodniach nastał ten dzień w którym wyszłyśmy w Tbilisi na drogę i po raz kolejny łapałyśmy stopa. Cel: Armenia.

Ale zanim stąd wyjedziemy postanowiłam oddać głos mojej cudownej towarzyszce podróży, Paulinie. Tyle się rozpisałam na temat Gruzji. Postanowiłam i ją poprosić o kilka słów. Paula stworzyła subiektywne top 5 gruzińskiego etapu wycieczki. Zapraszamy do lektury i do robienia notatek, które – miejmy nadzieję – będą przydatne przy planowaniu własnej trasy po Kaukazie i okolicach:

——————————————————-

Moje największe atrakcje Gruzji dalekie są od oryginalności. Nie zapadły mi jednak w pamięć jedynie jako punkty na mapie, a nabrały życia w połączeniu z ludźmi, których tam spotkałam.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>