Tbilisi: atrakcje, które trzeba zobaczyć w stolicy Gruzji

Tbilisi atrakcje co zobaczyc

Mówią, że czasie podróżowania poznajemy siebie. To chyba jasne, prawda? Frazes, który czytamy wszędzie i słuchamy od każdego. Jeden z tych nieśmiertelnych motywujących cytatów o podróżowaniu. Zakładam, że większość moich czytelników go zna i zakładam też, że większość się z nim zgadza. W podróży poznajemy nasze potrzeby, przy ograniczonym limicie finansowym decydujemy, na czym nam bardziej zależy, gdzie odpoczywamy, a którą sytuację traktujemy jak przygodę, po której potem trzeba się zrelaksować by nabrać sił na kolejną.

Tbilisi atrakcje co zobaczyc

I tu wjeżdżamy do Tbilisi. Po 10 dniach w Gruzji (głównie w górach) zatrzymujemy się na dwa dni w ociekającej słońcem, półtoramilionowej metropolii

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

3 przemyślenia na temat “Tbilisi: atrakcje, które trzeba zobaczyć w stolicy Gruzji”

 1. ~Pola pisze:

  Lubię ciszę i spokój, ale miasto potrzebuję do życia zdecydowanie. Po prostu jem „miastową” energię :)
  A Tbilisi wygląda na Twoich zdjęciach bajecznie – szczególnie kamienice podbiły moje serce :)

  1. ~Zależna pisze:

   a zapewniam, że nie sfotografowałam jedynych pięciu, jakie tam są. Ich tam jest dziesiątki, a nawet setki. Całe ulice! Rewelacja!

 2. Zgadzam się. Mnie też Tbilisi urzekło, spędziłam tam zaledwie dwa dni, ale tak jak piszesz trzeba tam spędzić przynajmniej 5 dni. Za rok planuje dłuzszy wypad do Gruzji to wtedy na pewno zabawie tam dłużej, bo miasto ma swój urok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>