Siedmiu braci Sardynii

P1017154

Miasto miastem, ale w mieście to ja mieszkam na co dzień. Ostatnio ciągnie mnie przede wszystkim do natury. I w góry. W góry przede wszystkim.

Będąc w Cagliari mogłam sobie pozwolić na jednodniową wycieczkę: wyjechałabym rano, wróciła wieczorem. Dość uważnie przejrzałam przewodnik i zasoby internetu, aż w końcu zadecydowałam: Wybiorę się do Parku Sette Fratelli.

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

2 przemyślenia na temat “Siedmiu braci Sardynii”

  1. ~Koralik pisze:

    A podróży zazdroszczę! Musi być wspaniała! A właśnie, wspomniałaś o couchsurfingu, mam zamiar pojechać do jakiegoś hosta do Berlina, ale właśnie, czy kiedykolwiek się na kogoś nacięłaś lub ktoś Cię oszukał? To będzie mój pierwszy raz i dlatego tak się boję i wypytuję. Zapraszam do siebie na http://www.bykoralik.blog.onet.pl na najnowszy post, po Open’erowy :)

    1. ~Zależna pisze:

      Jeśli chodzi o couchsurfing: nie, nikt mnie nigdy nie skrzywdził, ani nie oszukał. A za to w jednym przypadku wyszła mi współpraca podróżniczo-dziennikarko-promocyjna, a w innym przyjemna relacja damsko-męska. Bardzo polecam coucha ALE: warto wiedzieć do kogo się wybierasz. Na profilach couchsurfingowych każdy pisze swój opis+dostaje komentarze od innych surferów. Warto je przeczytać i wtedy się zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>