Sardynia – przygotowania do wyjazdu

P1017025

Ledwo wróciłam ze Słowacji w niedzielę po południu, a już w poniedziałek rano wsiadłam w autobus jadący na krakowskie Balice. Cel: Sardynia.

Loty

Wszystko wskazuje na to, że Sardynia w najbliższym czasie będzie zyskiwać na popularności wśród Polaków. Dużo jej dają uruchomione dwa lata temu loty Ryanaira z Krakowa do stolicy Sardynii Cagliari. Odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Można więc pojechać na tygodniowe wakacje albo zrobić sobie weekendowy city break w Cagliari. W przeciągu ostatniego miesiąca wypróbowałam obie opcje, a to tylko dowodzi temu, że warto.

Dla tych, którzy mieszkają w Polsce zachodniej jest też inna opcja. EasyJet ma swoje połączenia z Berlina do Cagliari (wtorki, czwartki i niedziele) i położonej w północno-wschodniej części Sardynii Olbii (5 razy w tygodniu).

button_czytaj-wiecej

Print Friendly
The following two tabs change content below.

Agnieszka Ptaszyńska

pisarka podróżnicza
z wykształcenia polonistka, z zamiłowania podróżniczka, wielbicielka włoskiej kawy i dużych psów. Straszna bałaganiara w życiu i na papierze (dysortografka). Promotorka idei odpowiedzialnego podróżowania, którą stara się przekazać na blogu. Zawsze chętnie służy podróżniczą radą. Publikowała na Onecie, w Czasie Kultury i na portalach podróżniczych. A no i napisała przewodnik po Trapani :)

Ostatnie wpisy Agnieszka Ptaszyńska (zobacz wszystkie)

Jedno przemyślenie na temat “Sardynia – przygotowania do wyjazdu”

  1. Poniedziałki i piątki Ryanair z Krakowa do Cagliari, cudowne terminy. Teraz jest nieco gorzej, środa i niedziela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>